Skip to content Skip to footer

O nás

V Hravých hrách si rádi zpestřujeme čas trávený s rodinou a přáteli společenskými hrami. Naše herní začátky provázeli, asi jako většinu z nás, různé karetní hry, Člověče, nezlob se, Dostihy a sázky, později Osadníci z Katanu a mnoho dalších her. Od té doby se však pokrok nezastavil ani v této oblasti a hry jsou často mnohem více komplexní, propracované a přibylo také velké množství různých herních mechanismů. Hry jsou napínavé, zábavné a hlavně hravé.

Našim posláním je proto rozšířit povědomí o těchto nových deskových hrách do rodin, které znají „jen“ Člověče, nezlob se. Inspirovat rodiče, kteří hledají zajímavé hry pro sebe a své ratolesti. Nebo jen poradit těm, kteří se ztrácí v široké nabídce deskových her. Hraní deskových her přináší aktivní formu zábavy, při které se lidé odreagují a odpočinou si od obrazovek a každodenních povinností a problémů.

Chystáme pro Vás blog, kde se dozvíte zajímavosti i praktické informace ze světa deskovek. Připravujeme propracovaný rozcestník, který vám usnadní výběr. Pokud byste i tak tápali, rádi pomůžeme. V naší nabídce máme hry pro všechny hravé hráče: malé, velké, začátečníky i pokročilé.

Minimálně 4 znaky