Skip to content Skip to footer

Mláďata z Divukraje

Předobjednávky jsou ukončeny.

1109 

Předobjednávka

  • Počet hráčů: 1-4
  • Minimální věk: 6+
  • Délka hry: 45 min
Katalogové číslo: 751784417590 Kategorie: , , Štítek: ID produktu:27713

Popis

Mláďata z Divukraje – rodinná hra, která perfektně zachycuje atmosféru populárního Divukraje a ponechává si z ní nejdůležitější mechaniky, jedinečné téma a nádherné ilustrace. Všechny části hry jsou ovšem přizpůsobené tomu, aby si tuto hru mohli zahrát i malé děti se svými rodiči. Navíc je v Mláďatech z Divukraje pořád dost původní hry na to, aby bavila i rodiče, kteří mají nahranou její dospěláckou verzi.

Hráči stále sbírají suroviny, získávají nové karty, které mohou vyložit, a skládají kombinace karet přinášející výhody či vítězné body. Hru ale nekomplikuje řetězení karet, události a další mechaniky, které nejsou pro jádro Divukraje nutné. Neobávejte se tak přílišného osekání ani vyprchání jedinečného ducha Divukraje. Vše je prostě jen vybroušené tak, aby hru pochopil i prvňáček.

Mláďata z Divukraje si zahrajete až ve čtyřech hráčích. Hotovo budete mít do necelé hodiny. Samozřejmě vás čekají roztomilá (ale ne kýčovitá) zvířátka a pohodová atmosféra divotvorného lesa, kterou v žádné jiné hře nenajdete. Pokud máte doma malé deskovkáře nebo děti, které objevení našeho krásného koníčku teprve čeká, není proč váhat!

Další informace

Filtr herní doby

Počet hráčů

Věk

Prostředí

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Minimálně 4 znaky